Tanie www
Strona głównaPortofolioKontaktO mnie
 O mnie

Nazywam się Jerzy Jasonek, mam 28 lat i jestem absolwentem Politologii.

Skończyłem również Liceum Ogólnokształcące o profilu matematyczno - informatycznym i tam właśnie zaczęła się moja przygoda ze stronami internetowymi, którymi zajmuję się od 1998 roku. Pierwszy większy i całkowicie samodzielny projekt wykonałem w roku 2000 i strona ta, oczywiście z pewnymi modyfikacjami, funkcjonowała aż do października 2005 roku, kiedy to zastąpiłem ją nową.

Do tej pory wykonałem parę większych stron internetowych i zajmowałem się stałą ich administracją.

Od października 2005 roku podjąłem współpracę z nowo powstałą firmą komputerową, dla której wykonałem stronę, przy użyciu systemu zarządzania treścią.

Obecnie administruję 4 serwisami internetowymi, wykonuję strony wizytówkowe oraz piszę proste strony www dla potrzeb handlu towarami na allegro

Oferuję Państwu stworzenie strony www zgodnej z Państwa zapotrzebowaniem. W mojej ofercie znajdziecie Państwo proste strony typu wizytówka, strony oparte na systemach zarządzania treścią oraz strony www tworzone od podstaw zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Wybór odpowiedniej techniki zależy od celu jaki Państwa strona ma spełniać i od środków finansowych jakie zechcą Państwo na stronę poświęcić.

Proste strony typu wizytówka, mogą Państwo mieć już za 200 zł (netto). Jeśli są Państwo zainteresowani moją ofertą - proszę o kontakt.

Jerzy Jasonek

 

www.strony.jasonek.pl © Copyright 2007-2010 Jasonj Zaloguj się